За який час потяг довдиною 150 м проїде міст довдиною 850 м . Якщо швидкість потягу 72 км/год


Ответы на вопрос

Отвечает Ситникова Евгения.
72 км/ч = 20 м/с

t = (150+850) / 20 = 1000 / 20 = 50 с