Визначте коефіцієнт тертя вагонетки масою 300 кг, яка рухається рівномірно прямолінійно під дією

сили 45 Н, з якою її штовхає робітник.

Ответы на вопрос

Отвечает Бойков Виктор.
Рівномірно означає, що сила тертя дорівнює силі, з якою робітник штовхає вагонетку, сила реакції опори дорівнює силі тяжіння.
μ = Fт /N, Fт = F, N = gm, μ = Fт/gmμ = 45H/ 9,8 Н/кг 300 кг =0,015