Вантаж 12,5 кг підняли на висоту 80 см Знайдіть потенціальну енергию вантажу


Ответы на вопрос

Отвечает Кожагалиева Аида.
Eп = m * g * h = 12,5 кг * 10 м/с² * 0,80 м = 100 Дж