Під дією певної сили камінь масою 2 кг пролетів відстань 10 м. і набув швидкості 10м/с. Якою була

ця сила?

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
F = m * a 

m - масса ( 2 кг ) 
а - ускорение 

a = V - V0 / t 

V - скорость ( 10 м / c ) 
V0 - начальная скорость ( 0 м / с )
t - время 

t = S / V = 10 м / 10 м/c = 1 c 

a = 10 - 0 / 1 = 10 / 1 = 10 м / c² 

F = 2 * 10 = 20 H