Момент сили, що діє на важіль, становить 2 Н*м. Знайдіть цю силу, якщо її плече дорівнює 10 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Исмаилова Милана.
Дано M=2 Н*м    d=0,1 м       F- ?

M=F*d

F=M/d=2/0,1=20 Н