Амплітудне значення змінного струму 20 мА, частота 1000 Гц.Визначити миттєве значення струму через

0,0001 с від його нульового значення.

Ответы на вопрос

Отвечает Вондок Ли.
Амп. значение = 20 мА 
F = 1000 Гц
Период Т = 1 / F
Т = 1 / 1000 = 0,001
0,001 / 4 (кол-во полупериодов от 0 до макс значения) = 0,00025 (с)
составляем пропорции:
0,00025/20 = 0,0001/х = 8 (мА)