Визначте є,яку масу кам'яного вугілля треба спалити,зоб нагріти 10 т чавуну від 10 градусів Цельсія

до 1010 градусів Цельсія в печі,ККД якої 20%. Складіть коротку умову и напишіть формули.

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Рамиль.
Дано:
m₁=10т=10000кг
с=540Дж/кг⁰С
t₁=10°C
t₂=1010°C
q=2,7×10⁷Дж/кг
кпд=η=20%=0,2
m₂-?
η= \frac{A _{1} }{A _{2} }
A₁=Q₁=c₁m₁(t₂-t₁)
A₂=Q₂=qm₂
η= \frac{c _{1}m _{1} (t _{2}-t _{1})   }{qm _{2} }
m₂= \frac{cm _{1}(t _{2}-t _{1}   }{q knd}
m₂= \frac{540*10000*(1010-10)}{0,2*2,7*10 ^{7} } =1000
m₂=1000кг