Орел масою 2.5 кг летить на высоти 16 м. визначте повну механичну енергию орла, якщо його кинетична

енергия =80 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.
Ek=80 Дж   m=2.5 кг    h=16 м
===
E=Ek+Eп=Ек+m*g*h=80+2.5*10*16=480 Дж
============================