Яким значенням температури у градусах Цельсія відповідають температури 250К; 298К? А) -15°С; 21°С

Б) -21°С; 15°С В) -23°С; 25°С Г) -25°С; 23°С

Ответы на вопрос

Отвечает Щеголихина Даша.
250К=250-273=-23 С
298К=298-273=25С
Ответ В