В котушці за 0,01 с струм збільшується від 1 до 2 А при цьому виникає ЕРС самоіндукції 20 В.

Визначити індуктивність та зміну енергії магнітного полю котушки.

Ответы на вопрос

Отвечает Вирясов Кирилл.
В котушці за Δt=0,01 с струм збільшується від I1=1 до I2=2 А при цьому виникає ЕРС самоіндукції E=20 В. Визначити індуктивність та зміну енергії магнітного полю котушки.L- ?  ΔW - ?

по закону Фарадея E= L*
ΔI/Δt
L=E*Δt/ΔI=20*0,01/1=0,2 Гн
ΔW= W2-W1=L*(I2^2 -I1^2)/2=0,2*3/2=0,3 Дж