В океанах довжина хвилі сягає 900000 см, а період коливань 120 хв. яка швидкість поширення такої

хвилі?

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Анжелика.
L=9000 м
T=120*60 с
V=L/T=9000/120*60=1,25 м/с