З якою силою взаємодіють заряди по 10нКл розташовані на відстані 3 см один від одного


Ответы на вопрос

Отвечает Бабичева Виктория.
F = k*q1*q2/(E*r^2)
E = 1 для вакуума и воздуха
k = 9*10^9
F = 9*10^9*10*10^-9*10*10^-9/(1*0.03^2) = 0.001H = 1 мН