Придумайте і проробіть дослід,що дає змогу виміряти велечину виштовхувальної сили.Даю 30 балів.


Ответы на вопрос

Отвечает Гольдберг Дарья.
Все просто. Тіло, занурене в рідину втрачає у вазі стільки, скільки важить витіснена ним рідина (в даному випадку вода). Знаючи різницю у вазі тіла на повітрі і в воді можна обчислити об'єм витісненої рідини. А він дорівнює обсягу зануреного тіла (нехай в даному випадку тіло занурене повністю). Раз тіло втратило F = 2Н ваги. Значить F витісненої води дорівнює 2H (Ньютон). Нам треба обчислити масу витісненої води і знаючи щільність при нормальних умовах легко обчислити об'єм рідини і тіла. масу знаходимо виходячи з формули F = mg, де g -гравітаціонная постійна. а F - вага води. значить маса води дорівнює m = F / g. (1) знаючи масу рідини і її щільність можна знайти об'єм V = m / P. (2) (обсяг дорівнює відношенню маси до її щільності де P- щільність) підставляємо формулу 2 в формулу 1 (ставимо замість m - F / g), знаходимо результат. V = F / Pg. (Обсяг тіла дорівнює різниці ваг на повітрі і в зануреному стані, поділених на твір щільності рідини і прискорення вільного падіння) що в результаті обчислень приблизно дорівнює обсягу склянки.