Знайдіть середню кінетичну енергію поступального руху молекул газу при температурі 300 к


Ответы на вопрос

Отвечает Самегова Сабина.
E=3/2KT
E= \frac{3*1.38* 10^{-23}*300К }{2} =621*10^-23