Визначте з якою силою атмосфера тисне на тіло людини , площею поверхні 1,5м квадратних . Якщо

атмосферний тиск нормальний

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Михаил.
F=P*S=1,01*10^5*1,5=1,52*10^5 H