Відро з водою рухається у вертикальній площині ,опичуючи коли радіусом 1 м.Яку мінімальну кількість

обертів за хвилину повинно зробити відео,щоб вода з нього не виливалася?

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Николай.
Дано R=1м    v- ?


Vмин  если  Fц=mg      ац=g


w^2*R=g    4п^2*v^2=g\R

v=1\2п   *   √g\R=1*3,13\2*3,14=0.5 об\с=30 об\мин