!!!!!!!!SOS!!!!!!!!Даю 40 балів, негайно потрібна допомога!!!!!!! Яка маса нікеліну витрачена на

виготовлення реостата опором 18 Ом, якщо для його намотки використали дріт з площею поперечного перерізу 1,5 мм^2

Ответы на вопрос

Отвечает Кускова Кристина.
Дано: R=18 Ом p=8800 кг/м3 pn=0,42 Ом*мм2/м S=1,5 мм2 m-?
R=pn*L/S
L=R*S/pn=18*1,5/0,42=64,3 м
m=p*L*S=8800*64,3*1,5*10^-6=0,85 кг