Помогите физика 10 класс!!!! тіло, що вільно падає, останні 200 метрів шляху пролетіло за 4 с.

скільки часу падало тіло і з якої висоти? яка кінцева швидкість тіла при падінні?

Ответы на вопрос

Отвечает Громов Игорь.
Высота падения h=gt²/2  h₁=g(t-4)² /2
h-h₁=200м    g=10 м/с²
gt²/2 - g(t-4)²/2 = 200
10t² - 10(t²-8t+16) = 400 
80t-160 = 400
80t=560
t=7c (падения)
h=10*49/2 = 245м
V=gt = 10*7=70 м/с