Конденсатор ємністю 600пФ підключено до мережі зі сталою напругою 120 В. Визначте модуль заряду з

кожної обкладки конденсатора

Ответы на вопрос

Отвечает Лешків Юра.
С=q/U --> q=C*U,  q=600*10⁻¹² Ф*120В=72*10⁻⁹ Кл=72 нКл