Яка кількість теплоти необхідна щоб розплавити олово масою 240 г азятого за температури плавлення?


Ответы на вопрос

Отвечает Kovalenko Irina.
Λ=0,6*10^5 Дж/кг     m=0.24 кг    Q=?
===
Q=λ*m=0.6*10^5*0.24=0.144*10^5 Дж   (14,4 кДж)
=======================================