Поїзд зі швидкістю 72 км/год рухається на зустріч товарняку,довжина якого 140 м і швидкість 54

км/год.Скільки часу пассажир біля вікна поїзда буде спостерігати товарняк

Ответы на вопрос

Отвечает Маляревич Аня.
V1=72км/год.
V2=54 км/год.
L=140м
t-?
1.V=V1+V2
V=72+54=126км/год=35м/с
2.t=L:V
t=140м:35м/с=4с
Вiдповiдь: 4c.