Брусок масою 0.5кг рухається під дією другого бруска масою 0.2 кг.Знайдіть коефіцієнт тертя якщо 1м

брусок тратить за 2с

Ответы на вопрос

Отвечает Воронежский Данила.
T-Mm1g=m1a
T-m2g=m2a. Отсюда a=(m2g-Mm1g)/(m1-m2)=10/3=3.4(м/с^2). T=m2(g+a)=2.7(Н).Ответ 2.7 Н