Автомобіль 3 км рухався зі швидкістю 40 км за год і потім ще 3 км - зі швидкістю 60 км за год. Яка

середня швидкість руху автомобіля на цьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Омарова Айша.
Vср = (l1+l2)/(t1+t2)
t1=3/(40/60) = 5 минут
t2=3/(60/60)= 1 минута
Дальше выводи сам, все формулы у тебя есть