Який переріз повинен мати мідний прут(Е=12ГПа) завдовжки 5м, щоб під дією сили 240Н він видовжився

не більше ніж на 1мм?

Ответы на вопрос

Отвечает Krylova Sofya.
По закону Гука  F/S = E·ΔL/Lo  ⇒  S = F·Lo/E·ΔL  = 240 H · 5 м / 12·10*9 Па ·1·10*-3 м   = 1·10*-4 м² .  F - сила, Lo = 5м, ΔL = 1 мм = 1·10*-3 м.