Знайти кількість молекул в посудині місткістю 3.81 л, температурі 27 градусів цельсія і тиску 10^-9

Па.

Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко Денис.
V = 3,81*10⁻³ м³
Т = 300 К
Р = 10⁻⁹ Па

P = n*k*T, n = N / V => P = N*k*T/V => N = P*V/(k*T)
P = 10⁻⁹ Па * 3,81*10⁻³ м³ / (1,38*10⁻²³ Дж/К * 300 К) ≈ 9,20*10⁸