Знайдіть швидкість польоту птаха, якщо відстань 0,1 км він пролетів за 20 с.


Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Нарек.
0,1 км = 100 м 
100м - 20с
?м - 1мин

20 * 3 = 60с
100*3=300м/мин

Скорость птички 300м/мин
Отвечает Шамилова Дилназ.
0,1/ 20 = 0,005 км/с