Два однакові важкі масою по 200 г з'єднані між собою пружиною , жорсткість якої= 230 Н/м . На

скільки розтягнеться пружина ,якщо тягти всю систему за один важок вертикально вгору з силью 4,6 Н. Масою пружини можна знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.
A=F/2m=4,6/0,4=11,5 м/c²
F₁=0,2*11,5=2,3 Н
F₂=0,2*10=2 H
F₁+F₂=F(раст)
F(раст)=kx
x=4,3/230=0,0187 м