Электролиттік тәсілмен никель алу үшін 1 кг никельге 10 кВт * сағ электр энергиясы жұмсалады .

Кернеулі қандай шамасында электролиз жүреді?

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Полина.
W=10кВт*сағ=3,6*10^7 Дж
m=1 кг
k=3*10^-7 кг/Кл
W=UJt
m=Jkt
W=Um/k
U=WE/m=3.6*10^7*3*10^-7/1=10.8 В