Яка силп тяжіння діє на бензин , об'єм якого 25літрів


Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Елизавета.
Ρ = 750 кг/м³
V = 25 л = 25 дм³ = 0,025 м³
F - ?
Решение:                                  m = 750*0,025 = 18,75 кг
m = ρ * V                                    F = 18,75 * 10 = 187,5 H
F = m*g;g≈10 H/кг