Яку потужність споживає пристрій з опором 110 Ом,якщо напруга на пристрої 220 В.Через пристрій

протікає струм 2 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Воронина Дарья.

R=110Ом
U=220v
I=2A
P=U*I=440Ватт или P=U^2/R=440Ватт