У калориметр міститься м1 = 250 г води при температурі t1 = 15 град С. у воду кинули м2 = 20 г

мокрого снігу, (його температура 0 град С) У результаті темература в калориметр знизилася до t2 = 5град С. Яку масу води містив сніг?

Ответы на вопрос

Отвечает Бумеров Никита.

С= 4000 Дж\ кг к; l= 3,3 * 10 в 3 Дж\кг.
lm+cm(t3-t2)=cm1(t1-t3)
m=c(m1(t1-t3)-m2(t3-t2)) / l = 0.013кг
m3=m2-m
m3=0.02кг-0,013кг=0,007кг
Ответ 0,007кг