Два тіла масами 1кг і 3кг притягуються між собою із силою 0,5ньютона. Визначити відстань між тілами?


Ответы на вопрос

Отвечает Забара Анастасия.
F=G*m1*m2/R^2
R=sqrt(G*m1*m2/F)=sqrt(6,67*10-11*1*3/0,5)=2*10^-5 м