Чому дорівнює електричний опір мідного провідника довжиною 100 м з площею Поперечного перерізу 0,25

мм2

Ответы на вопрос

Отвечает Блинкова Алиса.
R=p*L/S=1,7*10^-2*100/0,25=6,8 Ом