Щохвилини будівельник піднімає і кладе на висоту 1,5 м 40 цеглин масою 3,2 кожна. Яку середню

потужність він розвиває?

Ответы на вопрос

Отвечает Вараксина Катя.
P = A / t
A = g*m*h = g*m0*N*h, где m = m0*N
P = g*m0*N*h/t = 10 Н/кг * 3,2 кг * 40 * 1,5 м / 60 с = 32 Вт