Протягом 0,5 год пішохід рухався зі швидкістю 4 км/год, а наступну 1 год – зі швидкістю 1,5 м/с.

Визначте середню швидкість пішохода за весь час руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Денис.
Сосчитаем 2 пути

S1 = 4*0.5 = 2 км
S2 = 1.5м/с*3600с = 5400м = 5.4км

V = (S1+S2)/(t1+t2) = 7.4/(0.5+1) = 4.93км/год