Визначте кінетичну енергію велосипедиста масою 50 кг, який рухається зі швидкістю 10м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Штенцов Данил.
E = mV²/2 = 50 * 100/2 = 5000/2 = 2500 Дж