М\'яч маса якого 200 г після удару тривалістю 0.2 с набув швидкості 5 м/с. яке середнє значення

сили удару?

Ответы на вопрос

Отвечает Зорин Захар.

p=Ft

F=p/t=mv/t

0.2*5/0,2=5 Н