Основи трапеції дорівнюють 10см і 24см, а бічні сторони 15см і 13см. Знайти площу трапеції.

Помогите пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Пименов Илья.
x= \dfrac{(a-b)^2+c^2-d^2}{2(a-b)} = \dfrac{(24-10)^2+15^2-13^2}{2\times(24-10)} =9 см
Высота по т. Пифагора равна:
.                          h= \sqrt{c^2-x^2}= \sqrt{15^2-9^2}  =12
Тогда искомая площадь: S= \dfrac{a+b}{2}\times h= \dfrac{24+10}{2}\times12=204  см²