У деякій точці поля на заряд 2,0 нКл діє сила 0,40 мкН. Визначити напруженість поля в цій точці


Ответы на вопрос

Отвечает Король Саша.
Напряженность
E=F/q
E=0,4*10^-6/2*10^-9=0,2*10^3=0,2кВ/м
Ответ 0,2кВ/м