Сталева деталь у повітрі важить 234Н, у воді 200Н. Чи є в деталі порожнина?


Ответы на вопрос

Отвечает Talipbek Adil.
Дано    F1=234 Н        F2=200 Н       V0- ?

1)  V=m/p1=F1/g*p1=234/10*7800=0,003 м3- объем железа

2) F2=F1-p2*g*Vж
Vж=(F1-F2)/p2*g=34/1000*10=0,0034 м3
объем детали 0,0034 м3 >0,003 м3

V0=0,0034-0,003=0,0004 м3- объем полости