Допоможіть !За який час тіло пройде шлях 15 км. , маючи швидкість 10 метрів за секунду?


Ответы на вопрос

Отвечает Bondar Sashenka.
....................................
Отвечает Леонов Миша.
S=15 км= 15000 м
V=10 м/с
t-?
V=S/t==>t=S/V
t=15000/10=1500 c=25 хв