Визначити скільки метрів нікелінового дроту перерізом 0,1 мм(2) потрібно для виготовлення реостата

з опором 180 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Шалыгин Михаил.

R = RS/l;
l = RS/r
I = (180 * 0.1)/ 0.087 = 207 (м)