Електричну лампочку приєднано до мережі з напругою 220 В. Визначте опір лампочки, якщо сила струму

в ній дорівнює 0,25 А.Відповідь дати в Омах (ТІЛЬКИ ЧИСЛО) пжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбушкин Кирилл.

220/0.25=880ом
ответ: 880ом

Отвечает Филиппов Никита.

U=220 B
I=0.25 A
R-?
R= \frac{U}{I} =  \frac{220}{0.25} = 880 Ом