Сторонні сили виконали роботу 0,72 кДж .Визначте величину заряду , що перемістився по колу , якщо

ЕРС джерела струму =12В

Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултанова Диляра.

Аст=q*E
q=Аст/E=0,72*10^3/12=60 Kл