Золота монета викарбувана зі сплаву 90 % золота і 10 % срібла. Визначте густину монета вважаючи що

об єм монети = сумі об ємів його складових . Густина золота 19.3 г\см3 срібла 10.5 г\см3

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Кристина.

Дивись рішення на фото.
 ___________________________________________________ 
Якщо щось не зрозуміло пиши.
 Щільність тіла одно маса / на обсяг 
Обсяг тіла дорівнюватиме 0,9 * V + 0.1 * V = V * (0.9 + 0.1) = V * 1 = V 
Тоді маса тіла дорівнюватиме 0,9 * V * r з + 0.1 * V * r з = V * (0.9 r з + 0.1 r с) 
Тоді щільність буде (V * (0.9 r з + 0.1 r с)) / V = 0.9 r з + 0.1 r с = 0.9-19.3 + 0.1-10.5 = 18.4 г / см3 
Відповідь: R монети = 18.4 г / см3