Знижувальний трансформатор з коефіцієнтом трансформації, що дорівнює 10, ввімкнули в мережу з

напругою на первинній обмотці 220 В. Яка напруга на кінцях вторинної обмотки?

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.
K=U1/U2, U2= U1/k,
U2 =220/10 =22 B