Визначте масу гранітної плити,розміри якої 0,75*0,5*0,2 м (* - помножити)


Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.
Po=2600 кг/м3 (плотность гранита)
V=0.75*0.5*0.2=0.075 м3
m=?
===
m=po*V=3600*0.075=195 кг
==========================