При переміщенні провідника довжиною 80 см зі струмом силою 20 А в однорідному магнітному полі з

індукцією 1,2 Тл перпендикулярно до нього виконану роботу 1,92 Дж. Визначте переміщення провідника

Ответы на вопрос

Отвечает Пашков Костя.
Дано:
L = 80 см = 0,8 м - длина проводника
J = 20 А - сила тока
B = 1,2 Тл - магнитная индукция
A = 1,92 Дж - работа

S-?

На проводник действует со стороны магнитного поля сила Ампера:
Fa = B·J·L·sin α = 1,2·20·0,8·sin 90° = 19,2 H

Перемещение проводника:
S = A / Fa = 1,92 / 19,2 = 0,1 м

Ответ: проводник переместился на 10 сантиметров