ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА яку кількість теплоти треба надати одноатомному ідеальному газу щоб він

ізобарно розширився при тиску 1 МПа збільшивши свій об'єм від 13 до 15 літрів?

Ответы на вопрос

Отвечает Мокеров Егор.

А=P(V2-V1) =10^6(15-13)*10^-3=2 кДж