З якою частотою здійснює коливання ніжка камертона, якщо вона є джерелом звукової хвилі завдовжки

34 м? Вважайте, що швидкість поширення звуку в повітрі дорівнює 340 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Шустова Оксаночка.
L = 34
v = 340 м/с
L = v*T
T = 1/n
L= v/n
n = v/L
n = 340/34 = 10 Гц.